2026. május 16-án került sor harmadik évfolyamosaink elsőáldozására a Székesegyházban.

Többhetes felkészülést követően, az Ugrits Tamás atya által bemutatott szentmisén vehették először magukhoz a gyerekek az Oltáriszentséget. A szertartás után szeretetvendégséggel folytatódott az ünneplés az iskolában. Kívánjuk, hogy elsőáldozóink a most megtapasztalt ünnepi lélekkel tudják folytatni hitbéli fejlődésük megkezdett útját, Jézussal a szívükben.

Az eseményen készült képek az alábbi linken érhetők el: Elsőáldozás – Google Drive

Képgaléria:

elsoaldozas_2026_01.jpg
previous arrow
next arrow