2026. május 16-án került sor harmadik évfolyamosaink elsőáldozására a Székesegyházban.
Többhetes felkészülést követően, az Ugrits Tamás atya által bemutatott szentmisén vehették először magukhoz a gyerekek az Oltáriszentséget. A szertartás után szeretetvendégséggel folytatódott az ünneplés az iskolában. Kívánjuk, hogy elsőáldozóink a most megtapasztalt ünnepi lélekkel tudják folytatni hitbéli fejlődésük megkezdett útját, Jézussal a szívükben.
Az eseményen készült képek az alábbi linken érhetők el: Elsőáldozás – Google Drive
Képgaléria:









