Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
30/146-8990,  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

13
jún. 19

TÁJÉKOZTATÓ A TE DEUMRÓL
ÉS A BIZONYÍTVÁNYOSZTÁSRÓL

2019. június 19. (szerda)

A tanévzáró hálaadó szentmise időpontja: 2019. június 19. (szerda), 17 óra, helyszíne a Prohászka-templom.

Tanulóinkat (szüleikkel) a helyszínen, a templomban várjuk, 16.40-től. Az alkalomnak megfelelően kérjük az iskolai ünneplő öltözet viselését gallérral / nyakkendővel. A gyermekek a templomban keressék meg osztályfőnöküket és a számukra kijelölt padsorban foglaljanak helyet!

A bizonyítványosztásra a szentmise után, a templom különböző pontjain, illetve (az időjárás függvényében) a templom előtt, az udvarban, valamint a templom melletti téren kerül majd sor. A gyermekek az osztályfőnöküket követik majd a kijelölt helyszínre. Ez idő alatt kérjük a szülők türelmét. - Csák Lajos igazgató