Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
01
    

Óvodapedagógusok

Kulifainé Aschenbrenner Zsuzsanna
Farkas Anita

Forró Katalin - dajka néni

Névsor

  1. Ács Zsófi
  2. Bányász Dusán
  3. Berényi Vivien
  4. Dávid Benedek
  5. Demeter Zoltán
  6. Detre Flóra
  7. Dóczi Dávid
  8. Helt Mattia Levente
  9. Hodina Balázs
  10. Homoki Bence
  11. Járossy Márkus
  12. Kertész Hédi
  13. Kincs Aliz
  14. Major Patrícia
  15. Mélypataki Mia Csenge
  16. Molnár Balázs
  17. Nagy Bianka Bella
  18. Nagy Zsófia
  19. Pajor István
  20. Ravasz Zsombor Zsolt
  21. Sándor Lili
  22. Schneider-Zaj Áron
  23. Tóth Benett
  24. Ványi Panna
szept.
01

Óvodapedagógusok

Totsche Andrásné (Tünde néni)
Dombi Mátyásné (Ancika néni)

Borosné Viniczai Andrea - dajka néni

Névsor

  1. Balogh Nándor
  2. Bécsi Izabella
  3. Borsós-Tóth Toma
  4. Ficzere Kolos Márton
  5. Földesi Laura
  6. Grosz Zsombor
  7. György-Halmi Ábel
  8. Hámori Kata Csenge
  9. Határhegyi Ákos
  10. Hegedüs Gábor
  11. Kovács Boglárka
  12. Kovács Emma
  13. Lak Noel
  14. Márkus Boglárka
  15. Matics Zsuzsanna
  16. Molnár Benett Balázs
  17. Nánási Natália
  18. Nánási Vivien
  19. Orbán Dániel
  20. Pap-Wellner Sára
  21. Petik Sára
  22. Szabó Enikő
  23. Szüts Barbara
  24. Viszlay Luca
  25. Welchner Dóra
szept.
01

Óvodapedagógusok

Fehér Györgyné (Mariann néni)
Kovácsné Németh Mónika

Sikoráné Brittig Ildikó - dajka néni

Névsor

  1. Balogh Réka
  2. Bihari Barnabás
  3. Csányi-Bors Levente
  4. Heilmann Dia
  5. Helt Melitta Julianna
  6. Juhász Barnabás
  7. Kertész Réka
  8. Kovács Anna
  9. Krausz Péter Olivér
  10. Kruczler Míra Norina
  11. Lambert Anikó
  12. László Áron Levente
  13. Miklós Nóra
  14. Mohácsi Balázs
  15. Molnár Emese Katalin
  16. Orosz Gitta
  17. Pintér Csilla
  18. Stivi Marcell Zoltán
  19. Tóth Barnabás Hunor
  20. Tóth Boglárka
  21. Tóth Zita Nilla
  22. Végh Lilien
  23. Venczel Nátán
  24. Viktor Gréta

 

 

 

 

szept.
01

Óvodapedagógusok

Nagyné Racskó Ildikó
Süténé Márkus Mária (Márti néni)

Fejérné Beri Tünde - dajka néni

Névsor

  1. András Lili Zsófia
  2. Bárdosi Anna
  3. Blum Gergely Dominik
  4. Cseke Barnabás
  5. Gyenes Boróka
  6. Harmati Gergő
  7. Herczeg Zara Virág
  8. Horváth Dorottya
  9. Kohut Kitti
  10. Kuti Jázmin Diána
  11. Marton Ádám
  12. Méhész Alma
  13. Molnár Erzsébet Gyöngyi
  14. Molnár Mária Margit
  15. Nemes Lili Zselyke
  16. Nemes Luca Nóra
  17. Németh Nóra Janina
  18. Oláh Nikolett Jázmin
  19. Pánczél Cintia
  20. Papp Szonja Rózsa
  21. Skabla Vivien
  22. Szelényi Krisztián
  23. Tarjányi Zétény Ferenc
  24. Varga Rita Emma
szept.
01

Óvodapedagógusok

Szalai  Csabáné (Ági néni)
Boda Annamária

Májer-Ladácsi Ildikó - dajka néni

Névsor

  1. Balogh Fülöp Tamás
  2. Barta Hunor
  3. Batta Karolina
  4. Bihari Tamás
  5. Biró Zétény
  6. Bodzsár István Dániel
  7. Csiszár Míra
  8. Hajdu Bálint
  9. Kovács Adél
  10. Kovács Sarolta
  11. Lakatos Fédra Leila
  12. Mohácsi Szabolcs
  13. Nyika Márk
  14. Polai Zselyke
  15. Régi Anett
  16. Schmidt Angéla
  17. Szabó Csenge
  18. Szabó-Németh Áron
  19. Szalai Patrícia
  20. Szőke Anasztázia
  21. Torma Mátyás József
  22. Udvardi Marcell
  23. Vizi Barnabás
  24. Nyika Olívia