Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
01
    

Óvodapedagógusok

Dombi Mátyásné (Ancika néni)
Kulifainé Aschenbrenner Zsuzsanna
Süténé Márkus Mária (Márti néni)

Forró Katalin - dajka néni

Névsor

  1. Ács Zsófi
  2. Almás Gréta
  3. Bányász Dusán
  4. Bécsi Izabella
  5. Dávid Benedek
  6. Demeter Máté
  7. Demeter Zoltán
  8. Detre Flóra
  9. Dóczi Dávid
  10. Helt Mattia Levente
  11. Hodina Balázs
  12. Járossy Márkus
  13. Kossa Sándor
  14. Kovács Táltos Tibor
  15. Major Patrícia
  16. Mélypataky Mia Csenge
  17. Molnár Balázs
  18. Nagy Bianka Bella
  19. Nagy Dóra Petra
  20. Nagy Zsófia
  21. Pajor István
  22. Sándor Lili
  23. Schneider-Zaj Áron
  24. Szili Zsófia
  25. Tóth Benett
  26. Ványi Panna
     
szept.
01

Óvodapedagógusok

Totsche Andrásné (Tünde néni)
Boda Annamária

Borosné Viniczai Andrea - dajka néni

Névsor

  1. Balázs Ádám
  2. Borsos-Tóth Toma
  3. Éberling Szofi
  4. Ficzere Kolos Márton
  5. Grosz Zsombor
  6. György-Halmi Ábel
  7. Hámori Kata Csenge
  8. Határhegyi Ákos
  9. Hegedüs Gábor
  10. Holka Éda Marietta
  11. Kardos Eszter
  12. Kincses Bálint
  13. Kovács Boglárka
  14. Kovács Emma
  15. Lak Noel
  16. Márkus Boglárka
  17. Matics Zsuzsanna
  18. Molnár Benett Balázs
  19. Németh Dorottya Anna
  20. Orbán Dániel
  21. Tóth-Bíró Benedek
  22. Végső Zsófia
  23. Viktor Regő
  24. Viszlay Luca
  25. Welchner Dóra
szept.
01

Óvodapedagógusok

Fehér Györgyné (Mariann néni)
Kovácsné Németh Mónika
Vörösmarti Bianka

Sikoráné Brittig Ildikó - dajka néni

Névsor

  1. Balogh Réka
  2. Bihari Barnabás
  3. Borbély Réka Magdolna
  4. Csányi-Bors Levente
  5. Erdős Csongor
  6. Harmati Zsófia
  7. Heilmann Dia
  8. Helt Melitta Julianna
  9. Juhász Barnabás
  10. Kertész Réka
  11. Kiss Vivien
  12. Kovács Anna
  13. Kruczler Míra Norina
  14. Lambert Anikó
  15. László Áron Levente
  16. Mentes Oszkár Ádám
  17. Miklós Nóra
  18. Mohácsi Balázs
  19. Molnár Emese Katalin
  20. Orosz Gitta
  21. Pintér Csilla
  22. Pintér Dávid
  23. Stivi Marcell Zoltán
  24. Tóth Barnabás Hunor
  25. Tóth Boglárka
  26. Tóth Zita Nilla
  27. Varga Máté Mózes
  28. Végh Lilien
  29. Venczel Nátán
  30. Viktor Gréta

 

 

 

 

szept.
01

Óvodapedagógusok

Nagyné Racskó Ildikó
Molnár Schoffhauzer Alexandra

Fejérné Beri Tünde - dajka néni

Névsor

  1. András Lili Zsófia
  2. Bárdosi Anna
  3. Cseke Barnabás
  4. Gyenes Ádám
  5. Gyenes Boróka
  6. Harmati Gergő
  7. Heilmann Dániel
  8. Herczeg Zara Virág
  9. Horváth Dorottya
  10. Kohut Kitti
  11. Kuti Jázmin Diána
  12. Kuti Martin Flórián
  13. Méhész Alma
  14. Miskei István Hunor
  15. Molnár Mária Margit
  16. Nánási Natália
  17. Nánási Vivien
  18. Nemes Lili Zselyke
  19. Németh Csongor András
  20. Pánczél Cintia
  21. Papp Szonja Rózsa
  22. Sipics Nóra Veronika
  23. Skabla Vivien
  24. Szelényi Krisztián
  25. Tarjányi Zétény Ferenc
  26. Varga Ádám
  27. Varga Rita Emma
szept.
01

Óvodapedagógusok

Szalai  Csabáné (Ági néni)
Dombi Mátyásné (Ancika néni)

Májer-Ladácsi Ildikó - dajka néni

Névsor

  1. Alonso- Ibarra Dániel
  2. András Noémi Szilvia
  3. Batta Karolina
  4. Batta Mirella
  5. Benedek Zsuzsanna
  6. Ember Bálint János
  7. Ember Boglárka
  8. Entz Dominika Dóra
  9. Farkas Polla
  10. Fekete Nimród
  11. Forgács Linda
  12. Gelencsér Csaba Ádám
  13. Gergely Petra
  14. Hajdu Bálint
  15. Hittner Laura
  16. Hóbel András
  17. Horváth Csaba
  18. Kádár Károly Vilmos
  19. Láng Levente
  20. Molnár Ábel
  21. Nyika Márk
  22. Polai Zselyke
  23. Szelényi Blanka Róza
  24. Tarjányi Tas Tamás
  25. Varga Csanád