Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
01

 

Óvodapedagógusok

Lőrincz Ágnes
Kulifainé Aschenbrenner Zsuzsanna

Petőházi Lejla - dajka néni

Névsor

  1. Almás Gréta
  2. Alonso-Ibarra Emilio
  3. Balatincz Bátor Andor
  4. Balázs Dorottya
  5. Bányász Emma
  6. Barta Levente Csanád
  7. Fedor Boglárka
  8. Harai Antónia
  9. Helt (Pilia) Mattia Levente
  10. Hoffman Bálint
  11. Járossy Márkus
  12. Járossy Sámuel
  13. Kádár Virág Mária
  14. Kiss Erik
  15. Kizman Ádám Iván
  16. Kossa Sándor
  17. Kovács Táltos Tibor
  18. Lévay András Martin
  19. Mesics Mihály Márk
  20. Nagy Dóra Petra
  21. Neulinger Renáta
  22. Pill Dániel
  23. Sales Melo Trisztán Manuel
  24. Szellő Virág
  25. Szili Zsófia
  26. Tóth Benett
  27. Tóth Botond Dániel
  28. Varga Donát Róbert
  29. Viktor Máté Péter
szept.
01

Óvodapedagógusok

Totsche Andrásné (Tünde néni)
Simon Hortenzia

Borosné Viniczai Andrea - dajka néni

Névsor

  1. Balázs Ádám
  2. Balogh-Szurok Csenge
  3. Éberling Szofi
  4. Grosz Zsombor
  5. Hámori Kata Csenge
  6. Határhegyi Ákos
  7. Hegedűs Gábor
  8. Holka Éda Marietta
  9. Horváth Fanni Alexandra
  10. Kardos Eszter
  11. Kincses Bálint
  12. Kovács Benedek Sándor
  13. Kovács Emma
  14. Lak Noel
  15. Márkus Boglárka
  16. Németh Dorottya Anna
  17. Schall Natália Panka
  18. Szegi Márk Zsolt
  19. Tóth-Bíró Benedek
  20. Viktor Regő
  21. Viszlay Luca
  22. Végső Zsófia (+)
  23. Welchner Dóra
  24. Zielbauer Zsófi

 

szept.
01

Óvodapedagógusok

Krainhoffer Tamásné (Zsuzsa néni)
Fehér Györgyné (Mariann néni)

Sikoráné Brittig Ildikó - dajka néni

Névsor

  1. Balázs Bálint
  2. Balogh Hajnalka
  3. Benedek Péter
  4. Birkás Dorina
  5. Bodzsár Vanda
  6. Borbély Réka Magdolna
  7. Deák Lea Rubina
  8. Erdős Csongor
  9. Fülöp Eliza
  10. Hudák Ádám
  11. Kincses Júlia
  12. Kovács Anna
  13. Kovács Márton Adrián
  14. Lambert Ágota
  15. Lencsés Domonkos (+)
  16. Marton Dávid
  17. Molnár Kinga Edit
  18. Móré Melinda
  19. Novák Mandula
  20. Pintér Tamás
  21. Schneider-Zaj Ákos
  22. Somogyfoki Zsombor Nimród
  23. Száraz Orsolya Dóra
  24. Tóth Zita Nilla
  25. Várnagy Mátyás
  26. Végh Barnabás
  27. Venczel Zsuzsa
  28. Zvolenszki Gréta

 

szept.
01

Óvodapedagógusok

Nagyné Racskó Ildikó
Szalai Csabáné (Ági néni)

Fejérné Beri Tünde - dajka néni

Névsor

  1. Bíró Botond
  2. Fekete Kitti
  3. Fojtek Martin István
  4. Gyimesi Zita
  5. Határhegyi Csanád
  6. Hegedüs Zsófia
  7. Heilmann Dániel
  8. Heltay Bianka Panna
  9. Huczka Gergely
  10. Koncz-Kiss Júlia
  11. Kovács Dávid
  12. Kuti Martin (+)
  13. Lőrincz Lilla
  14. Márkus Balázs
  15. Molnár Ábel
  16. Péntek Luca Napsugár
  17. Pinka Luca Rebeka
  18. Sas Laura
  19. Sellei Luca Lili
  20. Szabó Márk
  21. Szabó Péter
  22. Vadas Benedek
  23. Vadas Szonja
  24. Varga Ádám
  25. Vidics Zsaklin
  26. Zab Lívia
szept.
01

Óvodapedagógusok

Nánásiné Ruppert Ildikó
Vörösmarti Bianka

Lustyik Jánosné (Manyi) - dajka néni

Névsor

  1. Alonso- Ibarra Dániel
  2. András Noémi Szilvia
  3. Batta Mirella
  4. Benedek Zsuzsanna
  5. Ember Bálint
  6. Ember Boglárka
  7. Entz Dominika Dóra (-)
  8. Farkas Polla
  9. Fekete Nimród
  10. Fülöp Natália
  11. Gelencsér Csaba Ádám
  12. Gergely Petra
  13. Hittner Laura
  14. Hóbel András
  15. Horváth Csaba
  16. Kádár Károly Vilmos
  17. Láng Levente
  18. Molnár Ábel
  19. Nyika Annamária
  20. Panyor Dénes
  21. Peidl Vince
  22. Reichardt Angéla
  23. Szabó Anna
  24. Szelényi Blanka Róza
  25. Tarjányi Tas Tamás
  26. Varga Csanád
  27. Welchner Gréta
  28. Zombó Olivér Nimród