Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
01

Osztályfőnök

Kisberk Andrea
Salamon Katalin

Névsor

  1. Demeter Zoltán
  2. Hegedüs Gábor
  3. Holl Kira
  4. Kovács Ádám György
  5. Kovács Péter Álmos
  6. Lambert Anikó
  7. Molnár Benett Balázs
  8. Müller Miklós Márk
  9. Müller Viktória
  10. Nagy Róbert Milán
  11. Nagy Noel Benett
  12. Nyika Márk
  13. Papp Szonja Rózsa
  14. Schrek Nóra
  15. Skoumal Emma Hanga
  16. Szabó-Németh Áron
  17. Szatmári Attila Levente
  18. Tóth Bennett
szept.
01

Osztályfőnök

Schreinerné Rodler Katalin
Péti Zsuzsanna Klára

Névsor

  1. Amberg Zita
  2. Ficzere Kolos Márton
  3. Guti Emma
  4. Hámori Kata Csenge
  5. Herceg Zara Virág
  6. Horváth Bálint
  7. Járossy Márkus
  8. Jaskó Dorián
  9. Kovács Anna
  10. Kovács Emma
  11. Krausz Péter Olivér
  12. Méhész Alma
  13. Mohácsi Balázs
  14. Páll Keve Mihály
  15. Piros Patrik
  16. Szőke Anasztázia
  17. Viszlay Luca
  18. Vizi Barnabás
  19. Welchner Dóra
szept.
01

 

Osztályfőnök

Poór Nikolett
Sümegi Éva

Névsor

  1. Balázs Ádám
  2. Batta Mirella
  3. Benedek Zsuzsanna
  4. Bihari Dóra
  5. Demeter Máté
  6. Dobrádi Dávid Zoltán
  7. Éberling Szofi
  8. Gyenes Ádám
  9. Gerencsér Margaréta
  10. Heilmann Dániel
  11. Holka Éda Marietta
  12. Kardos Eszter
  13. Kovács Gréta
  14. Kovács Táltos Tibor
  15. Mentes Oszkár Ádám
  16. Mescha Patrick Alexander
  17. Nagy Dóra Petra
  18. Németh Andor
  19. Nincao Noel
  20. Oláh Lajos Leonárd
  21. Osvald Hanna
  22. Sereg János
  23. Szabó Bence
  24. Szili Zsófia
  25. Tarjányi Tas Tamás
  26. Tasnádi Dorka
  27. Tóth Borka
  28. Tóth Zita Nilla
  29. Trampler Lili
  30. Végső Zsófia
szept.
01

 

Osztályfőnök

Bakter Lászlóné (Éva)
Zimmermann Rita

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Daniel
  2. Borbély Réka Magdolna
  3. Dávidházi Ádám Borsa
  4. Entz Dominika Dóra
  5. Erdős Csongor
  6. Farkas Polla
  7. Flugyik Jázmin
  8. Forgács Linda
  9. Gergely Petra
  10. Hittner Laura
  11. Kádár Károly Vilmos
  12. Kincses Bálint
  13. Kiss Nadin Emma
  14. Kolompár Karina Mercédesz
  15. Miskei István Hunor
  16. Molnár Benjámin Sámuel
  17. Molnár Csaba István
  18. Polai Luca
  19. Sipics Nóra Veronika
  20. Szelényi Blanka Róza
  21. Szokol Lilla Boglárka
  22. Tóth-Szabó Tímea
  23. Varga Csanád
  24. Viktor Regő
szept.
01

Osztályfőnök

Bihariné Németh Zsuzsanna
Cserbán Zsanett

Névsor

  1. Biró Botond
  2. Bontovics Luca Csenge
  3. Dávid Szonja
  4. Heltay Bianka Panna
  5. Jobbágyi Koppány
  6. Kiss Erik
  7. Lévai Laura Luca
  8. Mesics Mihály Márk
  9. Molnár Ábel
  10. Molnár Bence Attila
  11. Mosonyi Mirjam
  12. Nyika Annamária
  13. Orbán Levente
  14. Sáska Nándor Krisztián
  15. Szabó Márk
  16. Tápai Bence István
  17. Vizi Áron Benedek
  18. Welchner Gréta
szept.
01

 

Osztályfőnök

Lőrinczné Schvarcz Magdolna
Vladof Nikolett

Névsor

  1. Balaticz Bátor Andor
  2. Bányász Emma
  3. Fehér Jázmin
  4. Fekete Kitti
  5. Fodor Szonja
  6. Gál Benedek
  7. Huczka Gergely
  8. Huszti Gergő Erik
  9. Kizman Ádám Iván
  10. Koncz-Kiss Júlia
  11. Kruczler Kiara Sára
  12. Lukács Éva Melinda
  13. Mátrai Sára
  14. Pap-Wellner Rebeka
  15. Tóth Botond Dániel
  16. Ványi Ádám
  17. Vidics Zsaklin
  18. Zab Lívia
szept.
01

 

Osztályfőnök

Tóthné Csákberényi-Nagy Katalin
Vámosi Attiláné (Anikó)

Névsor

  1. Amberg Fülöp
  2. Balogh Hajnalka
  3. Bécsi Levente
  4. Benedek Péter
  5. Bisztricz Eszter Sára
  6. Fodor Leticia
  7. Friesenhahn András
  8. Hámori Zsófia Virág
  9. Jankovics Belián Kenéz
  10. Kádár Virág Mária
  11. Kardos Bence Levente
  12. Kovács Zalán Levente
  13. Marton Dávid
  14. Móré Melinda Dóra
  15. Neukum Korina
  16. Páthi Berta
  17. Péter Jázmin
  18. Remsei Barnabás
  19. Sipics Boglárka Emma
  20. Várnagy Mátyás
  21. Zvolenszki Gréta
szept.
01

 

Osztályfőnök

Teker Éva
Boda Bernadett

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Emilio
  2. Balázs Bálint
  3. Bodzsár Vanda
  4. Bősze Zsombor
  5. Dobovics Kornél
  6. Fojtek Martin István
  7. Hoffman Bálint
  8. Járossy Sámuel
  9. Kanalas Dávid
  10. Kincses Júlia
  11. Kiss Míra Szonja
  12. Kovács Márton Adrián
  13. Kuti Zoé
  14. Lakatos Nikolasz
  15. Lambert Ágota
  16. Lőrincz Lilla
  17. Lukács Eszter Sára
  18. Mescha William Benjamin
  19. Neulinger Renáta
  20. Schneider-Zaj Ákos
  21. Sellei Luca Lili
  22. Szalai Patrik
  23. Tóth Ádám
  24. Varga Jázmin
  25. Viktor Máté Péter

 

 

szept.
01

 

Osztályfőnök

Náray-Szabó Lívia

Névsor

  1. Csizmadia Boglárka
  2. Csordás Ádám
  3. Deák Zente
  4. Demeter Roland
  5. Erdős Dorka
  6. Fekete Lilla Tímea
  7. Fülöp Zita
  8. Hegedüs Ágnes
  9. Horváth Dalma Nikolett
  10. Kohut Ramóna
  11. Kovács-Bátki Milán
  12. Mészáros-Veress Áron
  13. Násfay Fanni Lili
  14. Nemes József László
  15. Németh Lúcia Júlia
  16. Neukum Bence
  17. Nikolics Lilien
  18. Nyika Diána
  19. Paál József Zsombor
  20. Pap-Wellner Teofil István
  21. Szabó Gergő
  22. Szabó Hanna
  23. Szépvölgyi Ádám
  24. Szili Luca
  25. Tihanyi Horváth Bence
  26. Tóth Veronika
  27. Vörös Zalán

 

szept.
01

Osztályfőnök

Gyenese Ágnes

Névsor

  1. Béres Zsófia
  2. Berta Kata
  3. Borbély Bálint István
  4. Fekete Csaba
  5. Gergely Péter
  6. Hittner Johanna
  7. Hoffman Dorottya
  8. Hortobágyi Sára Mária
  9. Horváth Dominik Ferenc
  10. Istenes Dávid
  11. Jámbor Nóra
  12. Király Benedek
  13. Kiss Virág
  14. Kocsi Melinda
  15. Koncz-Kiss Lili
  16. Kovács Kitti Alexa
  17. Kovács Mátyás
  18. Lévai Boglárka
  19. Ludvig Liliána
  20. Neulinger Levente
  21. Skoumal Zalán
  22. Sturm Levente
  23. Szapper Boglárka
  24. Szücs Boglárka
  25. Tóth Anna
  26. Tóth Balázs
  27. Trampler Levente
  28. Veres Kíra Zsófia