Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
01

Osztályfőnök

Poór Nikolett
Sümegi Éva

Névsor

  1. Balázs Ádám
  2. Batta Mirella
  3. Benedek Zsuzsanna
  4. Bihari Dóra
  5. Demeter Máté
  6. Dobrádi Dávid Zoltán
  7. Éberling Szofi
  8. Gyenes Ádám
  9. Gerencsér Margaréta
  10. Heilmann Dániel
  11. Holka Éda Marietta
  12. Kardos Eszter
  13. Kovács Gréta
  14. Kovács Táltos Tibor
  15. Mentes Oszkár Ádám
  16. Nagy Dóra Petra
  17. Németh Andor
  18. Oláh Lajos Leonárd
  19. Osvald Hanna
  20. Sereg János
  21. Szabó Bence
  22. Szili Zsófia
  23. Tarjányi Tas Tamás
  24. Tasnádi Dorka
  25. Tóth Borka
  26. Tóth Zita Nilla
  27. Trampler Lili
  28. Végső Zsófia
szept.
01

Osztályfőnök

Bakter Lászlóné
 

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Daniel
  2. Borbély Réka Magdolna
  3. Dávidházi Ádám Borsa
  4. Entz Dominika Dóra
  5. Erdős Csongor
  6. Farkas Polla
  7. Flugyik Jázmin
  8. Forgács Linda
  9. Gergely Petra
  10. Hittner Laura
  11. Kádár Károly Vilmos
  12. Kincses Bálint
  13. Kiss Nadin Emma
  14. Kolompár Karina Mercédesz
  15. Kuti Martin Flórián
  16. Miskei István Hunor
  17. Molnár Benjámin Sámuel
  18. Molnár Csaba István
  19. Polai Luca
  20. Sipics Nóra Veronika
  21. Szelényi Blanka Róza
  22. Szokol Lilla Boglárka
  23. Tóth-Szabó Tímea
  24. Varga Ádám
  25. Varga Csanád
  26. Varga Máté Mózes
  27. Viktor Regő
szept.
01

Osztályfőnök

Bihariné Németh Zsuzsanna
Cserbán Zsanett

Névsor

  1. Biró Botond
  2. Bontovics Luca Csenge
  3. Dávid Szonja
  4. Heltay Bianka Panna
  5. Jobbágyi Koppány
  6. Kiss Erik
  7. Lévai Laura Luca
  8. Mesics Mihály Márk
  9. Molnár Ábel
  10. Molnár Bence Attila
  11. Mosonyi Mirjam
  12. Nyika Annamária
  13. Orbán Levente
  14. Sáska Nándor Krisztián
  15. Szabó Márk
  16. Szabó-Lukoczki Barnabás
  17. Vizi Áron Benedek
  18. Welchner Gréta
szept.
01

Osztályfőnök

Lőrinczné Schvarcz Magdolna
Vladof Nikolett

Névsor

  1. Balaticz Bátor Andor
  2. Bányász Emma
  3. Fehér Jázmin
  4. Fekete Kitti
  5. Fodor Szonja
  6. Gál Benedek
  7. Huczka Gergely
  8. Huszti Gergő Erik
  9. Kizman Ádám Iván
  10. Koncz-Kiss Júlia
  11. Kruczler Kiara Sára
  12. Lukács Éva Melinda
  13. Mátrai Sára
  14. Pap-Wellner Rebeka
  15. Tóth Botond Dániel
  16. Ványi Ádám
  17. Vidics Zsaklin
  18. Zab Lívia
szept.
01

Osztályfőnök

Tóthné Csákberényi-Nagy Katalin
Szalay Orsolya

Névsor

  1. Amberg Fülöp
  2. Balogh Hajnalka
  3. Bécsi Levente
  4. Benedek Péter
  5. Bisztricz Eszter Sára
  6. Fodor Leticia
  7. Friesenhahn András
  8. Hámori Zsófia Virág
  9. Jankovics Belián Kenéz
  10. Kádár Virág Mária
  11. Kardos Bence Levente
  12. Kovács Zalán Levente
  13. Marton Dávid
  14. Móré Melinda Dóra
  15. Neukum Korina
  16. Páthi Berta
  17. Remsei Barnabás
  18. Sipics Boglárka Emma
  19. Várnagy Mátyás
  20. Zvolenszki Gréta

 

 

szept.
01

Osztályfőnök

Teker Éva
Farkas Rita

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Emilio
  2. Balázs Bálint
  3. Bodzsár Vanda
  4. Bősze Zsombor
  5. Dobovics Kornél
  6. Fojtek Martin István
  7. Hoffman Bálint
  8. Járossy Sámuel
  9. Kincses Júlia
  10. Kiss Míra Szonja
  11. Kovács Márton Adrián
  12. Kuti Zoé
  13. Lakatos Nikolasz
  14. Lambert Ágota
  15. Lőrincz Lilla
  16. Lukács Eszter Sára
  17. Neulinger Renáta
  18. Schneider-Zaj Ákos
  19. Sellei Luca Lili
  20. Szalai Patrik
  21. Tóth Ádám
  22. Viktor Máté Péter

 

 

szept.
01

Osztályfőnök

Péti Zsuzsanna Klára
Kisberk Andrea

Névsor

  1. Csizmadia Boglárka
  2. Deák Zente
  3. Demeter Roland
  4. Erdős Dorka
  5. Fekete Lilla Tímea
  6. Fülöp Zita
  7. Hegedüs Ágnes
  8. Horváth Dalma Nikolett
  9. Kohut Ramóna
  10. Kovács-Bátki Milán
  11. Mészáros-Veress Áron
  12. Násfay Fanni Lili
  13. Nemes József László
  14. Németh Lúcia Júlia
  15. Neukum Bence
  16. Nikolics Lilien
  17. Nyika Diána
  18. Paál József Zsombor
  19. Pap-Wellner Teofil
  20. Prajda Lilla
  21. Szabó Gergő
  22. Szabó Hanna
  23. Szépvölgyi Ádám
  24. Szili Luca
  25. Tihanyi Horváth Bence
  26. Tóth Veronika
  27. Vörös Zalán

 

szept.
01

 

   

Osztályfőnök

Molnár Györgyné (Erzsike néni)
Schreinerné Rodler Katalin

Névsor

  1. Béres Zsófia
  2. Berta Kata
  3. Borbély Bálint István
  4. Borián Panna Mária
  5. Fekete Csaba
  6. Gergely Péter
  7. Hittner Johanna
  8. Hlatki István Marcell
  9. Hoffman Dorottya
  10. Hortobágyi Sára Mária
  11. Horváth Dominik Ferenc
  12. Istenes Dávid
  13. Jámbor Nóra
  14. Kiss Virág
  15. Kocsi Melinda
  16. Koncz-Kiss Lili
  17. Kovács Kitti Alexa
  18. Kovács Mátyás
  19. Lambert Kristóf
  20. Lévai Boglárka
  21. Ludvig Liliána
  22. Neulinger Levente
  23. Sturm Levente
  24. Szapper Boglárka
  25. Szücs Boglárka
  26. Tóth Anna
  27. Tóth Balázs
  28. Trampler Levente
  29. Veres Kíra Zsófia

 

 

szept.
01

Osztályfőnök

Tóth Béláné (Éva néni)
 

Névsor

  1. Bakó Hanna
  2. Bányász Gyula
  3. Éberling Fanni
  4. Farkas Réka
  5. Farkas Réka Rebeka
  6. Herceg Marcell József
  7. Horváth Szilvia Hanna
  8. Kardos Péter
  9. Koronczay Bence
  10. Kovács Gergő
  11. Kovács Milán
  12. Kuczi Zsóka
  13. Májer Gréta
  14. Szabó Csenge
  15. Szabó Normann Zsombor
  16. Széplaki Zsófia Panna
  17. Tőke József
  18. Zab Zalán

 

szept.
01

Osztályfőnök

Ludvig Zsoltné Jurcsek Rita
 

Névsor

  1. Balogh Leonóra Rita
  2. Barabás Attila
  3. Bihácsi Milán
  4. Biró Anna Boglárka
  5. Budai Nóra Johanna
  6. Fejér Máté Dániel
  7. Gál Kitti Luca
  8. Giacomello Alexander
  9. Hámori Laura Réka
  10. Kádár Cecilia Anna
  11. Kocsis Sára Kata
  12. Lóránt Lili Erika
  13. Móré Balázs Levente
  14. Prim Károly Boldizsár
  15. Szabó Anna
  16. Szelényi Kata Karolina
  17. Vörös Botond