Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
01

Osztályfőnök

Bihariné Németh Zsuzsanna
Cserbán Zsanett

Névsor


  1. Biró Botond
  2. Bontovics Luca Csenge
  3. Dávid Szonja
  4. Heltay Bianka Panna
  5. Jobbágyi Koppány
  6. Kiss Erik
  7. Lévai Laura Luca
  8. Mesics Mihály Márk
  9. Molnár Ábel
  10. Molnár Bence Attila
  11. Mosonyi Mirjam
  12. Nyika Annamária
  13. Orbán Levente
  14. Sáska Nándor Krisztián
  15. Szabó Márk
  16. Szabó-Lukoczki Barnabás
  17. Vizi Áron Benedek
  18. Welchner Gréta
szept.
01

Osztályfőnök

Lőrinczné Schvarcz Magdolna
Vladof Nikolett

Névsor


  1. Balaticz Bátor Andor
  2. Bányász Emma
  3. Fehér Jázmin
  4. Fekete Kitti
  5. Fodor Szonja
  6. Gál Benedek
  7. Huczka Gergely
  8. Huszti Gergő Erik
  9. Kizman Ádám Iván
  10. Koncz-Kiss Júlia
  11. Kruczler Kiara Sára
  12. Lukács Éva Melinda
  13. Mátrai Sára
  14. Pap-Wellner Rebeka
  15. Tóth Botond Dániel
  16. Ványi Ádám
  17. Vidics Zsaklin
  18. Zab Lívia
szept.
01

Osztályfőnök

Tóthné Csákberényi-Nagy Katalin
Szalay Orsolya

Névsor

  1. Amberg Fülöp
  2. Balogh Hajnalka
  3. Bécsi Levente
  4. Benedek Péter
  5. Bisztricz Eszter Sára
  6. Friesenhahn András
  7. Hámori Zsófia Virág
  8. Jankovics Belián Kenéz
  9. Kádár Virág Mária
  10. Kardos Bence Levente
  11. Kovács Zalán Levente
  12. Marton Dávid
  13. Móré Melinda Dóra
  14. Páthi Berta
  15. Remsei Barnabás
  16. Sipics Boglárka Emma
  17. Várnagy Mátyás
  18. Zvolenszki Gréta

 

 

szept.
01

Osztályfőnök

Teker Éva
Farkas Rita

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Emilio
  2. Balázs Bálint
  3. Bodzsár Vanda
  4. Dobovics Kornél
  5. Fojtek Martin István
  6. Hoffman Bálint
  7. Járossy Sámuel
  8. Kincses Júlia
  9. Kiss Míra Szonja
  10. Kovács Márton Adrián
  11. Lambert Ágota
  12. Lőrincz Lilla
  13. Lukács Eszter Sára
  14. Neulinger Renáta
  15. Schneider-Zaj Ákos
  16. Sellei Luca Lili
  17. Szalai Patrik
  18. Tóth Ádám
  19. Viktor Máté Péter

 

 

szept.
01

Osztályfőnök

Péti Zsuzsanna Klára
Szeidl Tímea

Névsor

  1. Csizmadia Boglárka
  2. Csóri Dániel
  3. Deák Zente
  4. Demeter Roland
  5. Erdős Dorka
  6. Fekete Lilla Tímea
  7. Fülöp Zita
  8. Gyenes Zsófia Edit
  9. Hegedüs Ágnes
  10. Horváth Dalma Nikolett
  11. Kohut Ramóna
  12. Kovács-Bátki Milán
  13. Mészáros-Veress Áron
  14. Násfay Fanni Lili
  15. Nemes József László
  16. Németh Lúcia Júlia
  17. Nikolics Lilien
  18. Nyika Diána
  19. Paál József Zsombor
  20. Pap-Wellner Teofil
  21. Prajda Lilla
  22. Szabó Hanna
  23. Szépvölgyi Ádám
  24. Szili Luca
  25. Tihanyi Horváth Bence
  26. Tóth Veronika
  27. Végh Martina
  28. Vörös Zalán

 

szept.
01

Osztályfőnök

Molnár Györgyné (Erzsike néni)
Schreinerné Rodler Katalin

Névsor


  1. Balogh Zita
  2. Béres Zsófia
  3. Berta Kata
  4. Borbély Bálint István
  5. Borián Panna Mária
  6. Fekete Csaba
  7. Gergely Péter
  8. Hittner Johanna
  9. Hlatki István Marcell
  10. Hoffman Dorottya
  11. Hortobágyi Sára Mária
  12. Horváth Dominik Ferenc
  13. Jámbor Nóra
  14. Kiss Virág
  15. Kocsi Melinda
  16. Koncz-Kiss Lili
  17. Kovács Kitti Alexa
  18. Kovács Mátyás
  19. Lambert Kristóf
  20. Lévai Boglárka
  21. Ludvig Liliána
  22. Neulinger Levente
  23. Sturm Levente
  24. Szapper Boglárka
  25. Szücs Boglárka
  26. Tóth Anna
  27. Tóth Balázs
  28. Varga Dániel Márk
  29. Veres Kíra Zsófia

 

 

szept.
01

Osztályfőnök

Poór Nikolett
Salamon Katalin

Névsor

  1. Bakó Hanna
  2. Bányász Gyula
  3. Berey Dalma
  4. Berey Petra Eszter
  5. Éberling Fanni
  6. Farkas Réka Rebeka
  7. Horváth Szilvia Hanna
  8. Jilling Botond
  9. Jilling Levente
  10. Kardos Péter
  11. Koronczay Bence
  12. Kovács Milán
  13. László Dávid András
  14. Májer Gréta
  15. Szabó Csenge
  16. Szabó Normann Zsombor
  17. Tarkó Alexandra
  18. Tőke József
  19. Zab Zalán

 

szept.
01

Osztályfőnök

Bakter Lászlóné (Éva néni)
Salamon Katalin

Névsor

  1. Balogh Leonóra Rita
  2. Barabás Attila
  3. Bihácsi Milán
  4. Biró Anna Boglárka
  5. Budai Nóra Johanna
  6. Fejér Máté Dániel
  7. Gál Kitti Luca
  8. Giacomello Alexander
  9. Hámori Laura Réka
  10. Horváth Zalán
  11. Kádár Cecilia Anna
  12. Kocsis Sára Kata
  13. Kü Bendegúz
  14. Lóránt Lili Erika
  15. Móré Balázs Levente
  16. Prim Károly Boldizsár
  17. Ribi Laura Hanna
  18. Szabó Anna
  19. Szelényi Kata Karolina
  20. Tarkó Péter
  21. Vörös Botond
szept.
01

Osztályfőnök

Horváth Katalin
Náray-Szabó Lívia

Névsor

  1. Bakter Borbála
  2. Bontovics Blanka Hanna
  3. Boros Máté
  4. Budai Zoltán András
  5. Dezső Barnabás
  6. Farkas Ibolya Szimonetta
  7. Ficzere Lőrinc Péter
  8. Handler Martin Milán
  9. Horváth Eszter Réka
  10. Kardos Bence
  11. Kincses Anna
  12. Kovács Kristóf
  13. Maráczi Kristóf Bálint
  14. Mátrai Tábita
  15. Molnár Dorka
  16. Nemes Blanka Rita
  17. Petri Kata
  18. Schlauszki Fanni
  19. Szabó Péter Martin
  20. Szentgyörgyi Dávid
  21. Szentimrey-Vén Dániel
  22. Szentmártoni Petra
  23. Szépvölgyi Márton
  24. Torma Domonkos
  25. Tóth Fanni
  26. Tőke Anikó
szept.
01

Osztályfőnök

Farkas Eszter
Tóth Péter

Névsor


  1. Béres Máté
  2. Berta Noémi
  3. Egyed Zsombor
  4. Fejér Anna Natália
  5. Ferenczy-Nagy Levente Ákos
  6. Fung Noel Norbert
  7. Gál Anna Lilla
  8. Gémes Zoltán
  9. Harkányi Donát
  10. Hidvégi Dzsenifer
  11. Horváth Lilla Zsófia
  12. Jankovics Zoé Réka
  13. Járossy Jázmin
  14. Kovács Alíz Nóra
  15. Krausz Zsófia Éva
  16. Krutzler Attila
  17. Kulifai Liza
  18. Lőrincz Luca
  19. Mák Bence Péter
  20. Márton Enikő
  21. Mátrai Barnabás
  22. Nánási Tímea Anna
  23. Németh Eszter Rozália
  24. Nyári Dávid
  25. Paál Janka
  26. Schlauszki Ádám
  27. Szombati Nóra
  28. Szőke Máté
  29. Vékás-Kovács Áron
  30. Vékony Lara Szimóna
  31. Visi Imre

További cikkeink...

  1. 7. osztály
  2. 8. osztály