Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

szept.
08

Osztályfőnök

Molnár Györgyné (Erzsike néni)
Schreinerné Rodler Katalin

Névsor

  1. Alföldi Kristóf Attila
  2. Balogh Zita
  3. Béres Zsófia
  4. Berta Kata
  5. Borbély Bálint István
  6. Borián Panna Mária
  7. Fekete Csaba
  8. Gergely Péter
  9. Gyimesi Márk
  10. Hittner Johanna
  11. Hlatki István Marcell
  12. Hoffman Dorottya
  13. Hortobágyi Sára Mária
  14. Horváth Dominik Ferenc
  15. Jámbor Nóra
  16. Kiss Virág
  17. Kocsi Melinda
  18. Koncz-Kiss Lili
  19. Kovács Kitti Alexa
  20. Kovács Mátyás
  21. Lambert Kristóf
  22. Ludvig Liliána
  23. Neulinger Levente
  24. Sturm Levente
  25. Szapper Boglárka
  26. Szücs Boglárka
  27. Tóth Anna
  28. Tóth Balázs
  29. Varga Dániel Márk
  30. Veres Kíra Zsófia
szept.
08

Osztályfőnök

Péti Zsuzsanna Klára
Szeidl Tímea

Névsor

  1. Csóri Dániel
  2. Deák Zente
  3. Demeter Roland
  4. Erdős Dorka
  5. Fekete Lilla Tímea
  6. Fülöp Zita
  7. Hegedüs Ágnes
  8. Horgos-Gyenge Kristóf Benjámin
  9. Horváth Dalma Nikolett
  10. Kiss Ákos Milán
  11. Kohut Ramóna
  12. Kovács-Bátki Milán
  13. Mészáros-Veress Áron
  14. Násfay Fanni Lili
  15. Nemes József László
  16. Németh Lúcia Júlia
  17. Nikolics Lilien
  18. Nyika Diána
  19. Pap-Wellner Teofil
  20. Pill Konrád
  21. Prajda Lilla
  22. Simon Henriett
  23. Smitt Boglárka Liliána
  24. Szabó Hanna
  25. Szili Luca
  26. Tihanyi Horváth Bence
  27. Tóth Veronika
  28. Végh Martina
  29. Vörös Zalán
  30. Zalavári Márton

 

 

szept.
08

Osztályfőnök

Poór Nikolett
Bihariné Németh Zsuzsanna

Névsor

  1. Bakó Hanna
  2. Bányász Gyula
  3. Berey Dalma
  4. Berey Petra Eszter
  5. Éberling Fanni
  6. Farkas Réka Rebeka
  7. Holló Patrik
  8. Holló Petra
  9. Jilling Botond
  10. Jilling Levente
  11. Kardos Péter
  12. Koronczay Bence
  13. László Dávid András
  14. Májer Gréta
  15. Schwarzkopf Mihály
  16. Szabó Csenge
  17. Szabó Normann Zsombor
  18. Tarkó Alexandra
  19. Tőke József
  20. Zab Zalán
  21. Zielbauer Anna Gréta

 

 

 

 

 

 

 

szept.
08

Osztályfőnök

Bakter Lászlóné
Csákberényi-Nagy Katalin

Névsor

  1. Balogh Leonóra Rita
  2. Barabás Attila
  3. Bihácsi Milán
  4. Biró Anna Boglárka
  5. Budai Nóra Johanna
  6. Fejér Máté Dániel
  7. Gál Kitti Luca
  8. Giacomello Alexander
  9. Hámori Laura Réka
  10. Horváth Zalán
  11. Kádár Cecília Anna
  12. Kocsis Sára Kata
  13. Kü Bendegúz
  14. Lóránt Lili Erika
  15. Móré Balázs Levente
  16. Panyor Zsombor  (-)
  17. Prim Károly Boldizsár
  18. Ribi Laura Hanna
  19. Szelényi Kata Karolina
  20. Tarkó Péter
  21. Vörös Botond

 

 

 

 

 

 

 

szept.
08

Osztályfőnök

Lőrinczné Schwarcz Magdolna
Salamon Katalin

Névsor

  1. Bakter Borbála
  2. Bechtold Csanád Márton
  3. Boros Máté
  4. Budai Zoltán András
  5. Farkas Ibolya Szimonetta
  6. Ficzere Lőrinc Péter
  7. Horváth Eszter Réka
  8. Kardos Bence
  9. Kincses Anna
  10. Kiss Fanni Dorina
  11. Kósa Zsófia
  12. Kovács Kristóf
  13. Maráczi Kristóf Bálint
  14. Molnár Dorka
  15. Nemes Blanka Rita
  16. Petri Kata
  17. Schlauszki Fanni
  18. Simon Péter
  19. Szentgyörgyi Dávid
  20. Szentimrey-Vén Dániel
  21. Szentmártoni Petra
  22. Torma Domonkos
  23. Tóth Fanni
  24. Tőke Anikó
  25. Varga Emília Flóra

 

szept.
08

Osztályfőnök

Teker Éva
Farkas Rita

Névsor

  1. Benedek Nikolett
  2. Béres Máté
  3. Berta Noémi
  4. Egyed Zsombor
  5. Fejér Anna Natália
  6. Ferenczy-Nagy Levente Ákos
  7. Fung Noel Norbert
  8. Furulyás Péter László
  9. Gál Anna Lilla
  10. Gémes Zoltán
  11. Harkányi Donát
  12. Hidvégi Dzsenifer
  13. Horváth Lilla Zsófia
  14. Járossy Jázmin
  15. Krausz Zsófia Éva
  16. Krutzler Attila
  17. Kulifai Liza
  18. Lőrincz Luca
  19. Mák Bence Péter
  20. Nánási Tímea Anna
  21. Németh Eszter Rozália
  22. Nyári Dávid
  23. Schlauszki Ádám
  24. Schwarzkopf Ádám
  25. Szombati Nóra
  26. Szőke Máté
  27. Vékás-Kovács Áron
  28. Vékony Lara Szimóna
  29. Visi Imre

 

 

szept.
08

Osztályfőnök

Gyenese Ágnes
Kármánné Budán Gerda

Névsor

  1. Bakos Júlia Fanni
  2. Bese Alexandra
  3. Boros Olivér
  4. Édes Péter
  5. Farkas Zsófia
  6. Ficzere Márk László
  7. Horváth Nóra Barbara
  8. Huczka Tímea
  9. Illés Dávid
  10. Jákob Hanna
  11. Kelemen Nóra
  12. Laczkó Liána
  13. Lóránt Roland
  14. Petri Domonkos
  15. Sellei Bence Boldizsár
  16. Somogyi Illés Johanan
  17. Szabó Cintia Anna
  18. Szénásy Ágnes Éva
  19. Tóth Annamária Bianka
  20. Zarubay Lili

 

 

 

szept.
08

Osztályfőnök

Ludvig Zsoltné Jurcsek Rita
Tóth Péter

Névsor

  1. Ábrahám Nóra
  2. Apor Ágnes
  3. Bakos Teodóra Fruzsina
  4. Békefi Dániel
  5. Berta Beáta
  6. Csada Eduárd Roland
  7. Demecs Bence
  8. Farkas Édua
  9. Hidvégi  Armand
  10. Horváth Laura Anna
  11. Kelemen Máté
  12. Kósa Márk
  13. Kovács Alex
  14. Lakatos Gergely Gábor
  15. Major Vivien Mónika
  16. Molnár István Károly  (-)
  17. Réti Ibolya Zsuzsanna
  18. Schreindorfer Ferenc
  19. Vékony Noel
  20. Verő Johanna
  21. Verrasztó Rebeka

 

szept.
08

Osztályfőnök

Dunai Rita
Farkas Eszter

Névsor

  1. Bakter László
  2. Boros Benedek
  3. Dankó Dániel
  4. Édes Gábor
  5. Erdős Vivien
  6. Farádi-Szabó László Olivér
  7. Farádi-Szabó Zsófi
  8. Horváth Vivien Mercédesz
  9. Kisari Péter Pál
  10. Kohut Dávid
  11. Laczkó Lél Levente
  12. Magyaródi Martin
  13. Máthé Máté
  14. Nagy Anna Réka
  15. Palkovics János
  16. Schram Patrik Bence
  17. Szőke Petra
  18. Tihanyi Tamara
  19. Tóth Boglárka Réka
  20. Veres Dorina
  21. Verő Martin
  22. Vidics Seron
  23. Zsabka Dániel

 

 

 

 

szept.
08

Osztályfőnök

Tóth Béláné (Éva néni)
Csóriné Fekete Adrienn

Névsor

  1. Bakó Dominik
  2. Barabás Bence
  3. Böröcz Bianka
  4. Hada Gergő
  5. Magyaródi Anett
  6. Maráczi Boglárka Melánia
  7. Nagy Laura
  8. Pók Réka Júlia
  9. Posztl Krisztina
  10. Rónaszéki László Péter
  11. Róth Dániel
  12. Sebestyén Richárd
  13. Sellei Bálint Bendegúz
  14. Szűcs Anna